[Концерт перенесено] Пулєнк & Шостакович

Концертний зал Людкевича

П’ятниця 25.02.2022 / 19:00

150- 450

Абонементи діють

Опис

Шановні наші слухачі!

Концерти та всі  мистецькі події Львівської національної філармонії переносяться на невизначений час!

Усі придбані квитки залишатимуться дійсними. Проте повернути за них кошти можете безпосередньо  на сайті квиткового оператора Soldout, де ви здійснювали купівлю. 

Детальніша інформація про повернення коштів за квитки, придбані в касі філармонії буде розміщена на сайті найближчим часом.

 

Концерт для двох фортепіано з оркестром французького композитора Франсіса Пулєнка є одним із найвідоміших зразків для такого виконавського складу. Дослідники творчості митця  вбачають у ньому впливи Моріса Равеля, а також Концерту для двох фортепіано Мі-бемоль мажор Вольфганга Амадея Моцарта. Сам же Франсіс Пулєнк другу частину своєї композиції називав “поетичним портретом Моцарта“.

Окрім значної технічної підготовки, Концерт французького композитора вимагає від піаністів неабиякої злагодженості під час виконання, адже практично впродовж всього твору дві партії фортепіано звучать безперервно. Є також й епізоди без оркестру, однак каденції солістів відсутні.

Єдність та неперевершене злагоджене виконання неодмінно продемонструє відомий львівський фортепіанний дует – Оксана Рапіта та Мирослав Драган! Впродовж багатьох років музиканти виступають як сольно, так і у найрізноманітніших інструментальних складах. Однак найбільш натхненно, на наш погляд, це мистецьке подружжя звучить саме у дуеті!

До дуету піаністів у першому номерів концертної програми вечора долучиться Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під орудою Богдана Дашака!

Продовжить подію Симфонія №9 Дмитра Шостаковича. Музика якої відрізняється веселим і бадьорим тонусом, з неокласичним відчуттям, що нагадує стилістику Йозефа Гайдна. Сам Дмитро Шостакович казав про неї, як про «маленьку веселу п’єсу».

 

Виконавці:

  • Мирослав Драган, фортепіано 
  • Оксана Рапіта, фортепіано
  • Академічний симфонічний оркестр ЛНФ
  • Богдан Дашак, дириґент

 

Програма:

  • Франсіс Пулєнк. Концерт для двох фортепіано з оркестром ре мінор
  • Дмитро Шостакович. Симфонія №9 Мі-бемоль мажор, тв. 70

Поділитись