Відображення

Неділя 30.07.2023 / 17:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

200-300

Опис

«Музика — це спів світу про самого себе …»

–  Валентин Сильвестров

Музика геніального українського композитора Бориса Лятошинського – це правдиве відображення української дійсності ХХ століття, нового інтелектуального мистецтва, яке творили найсміливіші, сподівань на його розквіт та жахливого терору, що не дав багатьом українським митцям відбутись. 

Попри це Лятошинський зумів не тільки лишити по собі цінний творчий доробок, а й стати наставником плеяди талановитих композиторів. Серед яких був і Валентин Сильвестров. Композитор з надзвичайно тонким відчуттям світу, музика якого є відображенням глибоких філософських міркувань. Сильвестров радить виконувати свої твори так, щоб слухач відчував їх не заздалегідь вивченими, а народженими в цей момент на цій сцені. 

Програму, що поєднала в собі відображення світів Бориса Лятошинського та Валента Сильвестрова представлять скрипаль Борис Коблик та піаністка Єва Куліковська. 

Також раді повідомити, що впродовж всього фестивалю діятиме система приємних знижок! 

При покупці двох квитків їх вартість знижується на 25%. Три квитки дарують вигоду в 40%, а за 4 та більше – 50% на кожен квиток!

Тож запасіться квитками для себе, або ж приходьте разом з друзями!

Для внутрішньо переміщених осіб в касі діє промокод, який дарує знижку 50% на один квиток. Для цього необхідно придбати квиток в касі філармонії та мати при собі посвідчення.

Виконавці: 

  • Борис Коблик, скрипка
  • Єва Куліковська, фортепіано

Програма:

  • Борис Лятошинський
    • Цикл фортепіанних п’єс “Відображення” Тв. 16
    • Соната для скрипки та фортепіано Тв. 19
  • Валентин Сильвестров. Соната для фортепіано №2

Арт-директорка фестивалю – Олена Мацелюх

Модераторка події – Марія Сидорак

Більше про фестиваль:

“Єдність в різноманітті” 

Львів – місто, що поєднало в собі різноманіття європейських рис, плекаючи свої рідні. Попри злочинні дії ворога та завдяки захисту Збройних сил України місто продовжує мистецьке життя. Цьогоріч вже увосьме у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбувається VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”. Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

Назва фестивалю “Pizzicato e Cantabile” – це два протилежні прийоми гри на музичних інструментах – різкі щипки струн та плавне ведення мелодії. Ці слова відомими кожному музиканту, бо саме завдяки їх поєднанню народжується прекрасна музика.

Цьогорічний фестиваль “Pizzicato e Cantabile” також має мету об’єднувати, а найкращим гаслом для цього є “Єдність в різноманітті” – гасло Євросоюзу. Бо саме можливість об’єднувати людей задля спільної мети зараз стала найголовнішою функцією культури.

Тому на фестивалі українська музика звучатиме не розмежовано з європейською, її виконуватимуть не тільки українські музиканти, а й наші друзі, що приїхали підтримати Україну, а залу наповнить звучання найвідомішого в світі семплованого органу Собору Нотр-Дам де Парі.

Все це, а також багато сюрпризів об’єднали в собі дев’ять концертів фестивалю “Pizzicato e Cantabile”. До зустрічі у Львівській національній філармонії.

 

 

Поділитись

Партнери