Liebestod

Концертний зал ім. С. Людкевича

П’ятниця 22.03.2019 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

80-180

Абонементи діють

Опис

Час поговорити про вічне, про Любов!

Liebestod…

Смерть з любові?

Смерть кохання?

Любов-Смерть?

Чи може вічна любов, «аж поки смерть не розлучить вас»?

Що вкладав композитор в своє чи не найдраматичніше творіння? Що почує глядач? Які картини намалює уява, розчиняючись  у звуках і гармоніях цього вічного шедевру?

Невідомо…

Проте ми впевнені, що ця музика не залишить жодного байдужого у залі! Змусить душу плакати.

Йоганес Брамс відкриє зовсім інший світ. Його «Варіації на тему Гайдна» – калейдоскоп вражень і настроєвих картин – від легких і дотепних до ніжно-ліричних, від філософсько-мрійливих до тріумфальних. Неймовірно, як одна тема може поставати у восьми різних, вражаюче-контрастних трактуваннях! І як одна людина змогла це втілити?!

Як Сібеліус – скандинавський романтик. Стриманий і безмежно емоційний одночасно. Перша симфонія – це музика-розповідь, музика-сповідь. Наповнена глибоким драматизмом, щемливим ліризмом. Навіть монументальний і енергійний фінал не дає слухачеві оптимістичного завершення, а радше ставить три крапки… Залишає ледь помітний, трішки сумний, але світлий відголос.

Це буде грандіозний концерт не лише за своїм філософським змістом, а й за талановитим втіленням.

Улюблений і досвідчений Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії цього разу вийде на сцену під орудою колосального диригента – Віктора Ямпольського!

Ця постать – справжня легенда!

Народжений у 1942 році в сім’ї музиканта, майбутня зірка світових сцен вчився у найкращих – Давида Ойстраха та Миколи Рабиновича.

В 70-х Віктор Ямпольський іммігрує до США, де підкорює своєю непересічною обдарованістю та колосальною працездатністю світ високого класичного мистецтва. Працював більше ніж з 80 оркестрами світу: США, Канади, Іспанії, Португалії, Чехії, Австралії, Нової Зеландії, ПАР, Південної Кореї, Тайваню, Чілі. Був художнім керівником Симфонічного оркестру Атлантики (Галіфакс, Канада) і диригентом Молодіжного оркестру Тенглвуду. Очолював Національний симфонічний оркестр Йоганнесбурга (ПАР), працював музичним директором Симфонічного оркестру Омахи (США).  Як визнаний педагог, Віктор Ямпольський регулярно дає майстер-класи в багатьох країнах світу. Безліч концертів, записів, гастролей до сьогодні!

І зараз Маестро у Львові!

Це подія, що здивує найвибагливішого слухача! Тож запрошуємо!

В програмі
Й. Брамс. Варіації на тему Гайдна
Р. Вагнер. Вступ і Смерть Ізольди з опери «Трістан та Ізольда»
Ян Сібеліус. Симфонія № 1 мі мінор op. 39

Поділитись