Бачити вухом – слухати оком

Субота 22.10.2022 / 18:00

Сьогодні Україна, як ніколи, у фокусі світової уваги: за нами слідкують, нами пишаються, за нас моляться, нам допомагають. Кожна благодійна ініціатива неодмінно приносить свої цінні плоди, які часом вартують найціннішого – життів українських бійців та цивільних.

Масштаб міжнародної культурної кооперації нашої країни та провідних світових держав вражає. І, звичайно, культурна столиця України не може залишитись осторонь, коли йдеться про справді важливі і цікаві міжнародні проекти.

Свідками одного з таких унікальних проектів, ви можете стати, завітавши 22 жовтня до Львівської національної філармонії імені М. Скорика на концерт “Бачити вухом – слухати оком”.

Винятково глибока музика Моцарта, Скорика та Сильвестрова прозвучить у виконанні оркестру INSO Lviv за участі молодого іспанського піаніста Іґнаці Камбри. Бездоганна гра випускника Джульярдської школи, Університету Індіани та Королівської музичної академії Лондона вражає ще більше у той момент, коли дізнаєшся, що музикант за роялем незрячий!

До Львова Ігнаці приїде разом з собакою-поводирем, а на сцені підтримкою і опорою для нього стане колега і співвітчизник – диригент Якоб Віньяс.

Укотре нагадаємо наскільки благородною є місія проекту, бо крім аудіо- та відеотрансляції наживо, під час якої відбуватиметься міжнародний збір коштів на підтримку України, запис концерту здійснить легендарний музичний лейбл зі світовим ім’ям – Sony. Він доєднається до розпочатої благодійної кампанії і продовжить грошовий збір на потреби нашої країни. Бо “з краплі починається дощ”, а “дощ з донатів” допомагає максимально швидко й остаточно “змивати” з нашої землі ворожу нечисть. Слава Україні!

• Академічний симфонічний оркестр INSO Lviv
  • Іґнаці Камбра, фортепіано (Іспанія)
  • Якоб Віньяс , диригент (Іспанія-Німеччина)

• Валентин Сильвестров. Гімн (2001)