Страсті Христові. Виставка

Експозицію можна оглянути під час відвідин будь-яких концертних заходів у філармонії

Вівторок 19.03.2024 / 16:00

Фоє Львівської національної філармонії

Вхід вільний

Опис

Виставку організовує Благодійний фонд Козицького в рамках мистецького проєкту «Ми і Світ» та Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика.

18 березня весь православний світ і, зокрема, Українська греко-католицька церква та Православна церква України входять в період Великого посту, тому в експозиції, що відкриється у фоє Львівської національної філармонії 19 березня, буде представлена тема Страстей Христових та 14 стацій його Хресної дороги.

Виставка — візуалізація Хресного шляху Ісуса Христа. Кожну стацію зображав світовий майстер із різних періодів історії мистецтва. Кожен з авторів надихався провідною темою з різних причин. Хтось, закінчивши академічну освіту знаходив для себе шлях у творчості, розкриваючи догматичний релігійний мотив, а дехто творив, щоб спокутувати провину за власні гріхи…

На виставці ви побачите твори на релігійну тематику таких майстрів, як Джотто ді Бондоне, Мікеланджело да Караваджо, Антоніо Чізері, Ель Греко, Ганс Мемлінг, Бартоломе Естебан Мурільйо, Тіціа́н Вече́лліо, Маттіа Преті, Пітер Брейгель, Рафаель Санті, Ієронім Босх, Василь Курилик, Юрій Соловій, Фра Анджеліко, Рембрандт ван Рейн, Крістобаль де Фігейреду, Альбрехт Дюрер.

Музичний супровід: вокальний ансамбль «Kalophonia», керівник — Тарас Грудовий

Авторка ідеї: Христина Береговська

Поділитись

Партнери