Солодкий ярмарок Львівської філармонії

Площа Маланюка

Неділя 12.06.2022 / 12:00

Площа Маланюка

Вхід вільний

Опис

12 червня запрошуємо усіх охочих на Площу Маланюка долучитися до благодійного ярмарку-зустрічі та онлайн-аукціону. Лоти аукціону, серед яких зустрічі з відомими людьми, майстерки, іграшки, прикраси, твори мистецтва, будуть розміщені на сторінці «INSO-Львів» 10 червня.

З перших днів повномасштабного вторгнення Львівська національна філармонія стала осередком гуманітарної допомоги, і неодноразово вже довела, що культура не буває поза політикою. Впродовж цього періоду щодня надходить десятки запитів про різні потреби, саме тому нашим великим колективом ми ініціювали ярмарок та аукціон для збору коштів на потреби нашої рідної львівської 80-ої ОМДШБ.

Наша мета – зібрати кошти на 4 авто та термовізійні дрони.

Тож чекаємо Вас у гарний червневий недільний день для об’єднання зусиль з допомоги нашим бійцям. Під час ярмарку ми розіграємо один з лотів.

Окрім солодощів у відвідувачів буде можливість почути живу музику у виконанні Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів», Духової капели Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії (диригент – Сергій Хоровець) та джаз-бенду.

 

Спеціальний гість ярмарку – грузинська співачка Ніно Катамадзе.

 

Усі вторговані кошти з ярмарку та онлайн-аукціону будуть передані на потреби ЗСУ.

Поділитись