Сила енергії

П’ятниця 09.02.2024 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

190–400

Опис
Академічний симфонічний оркестр продовжує нову серію концертів у 2024 році під назвою “Сила музики”, і цього разу представить слухачам Силу енергії, що криється в звукових глибинах. Бо що, як не енергія — надр рідної землі, барв оркестрової палітри, чи то драйву диригентського мистецтва, — керувала композиторами, чиї найвідоміші твори обрані для цієї особливої програми?..
Недаремно ідея симфонічного переосмислення знаменитих народних танців сягає ще романтичного ХІХ століття. Вдало втілена у хрестоматійних зразках жанру — циклах Антоніна Дворжака та Йоганнеса Брамса, вона припала до душі й українському композитору Левку Колодубу (1930-2019). Яскрава й моторна круговерть найвідоміших танцювальних мелодій українського фольклору в сюїті Колодуба змусить найвибагливішу публіку пильно вслухатись у цей звуковий калейдоскоп, але не виключаємо, що на хвилю й вам захочеться долучитись до танцювального виру. Тож закаблуки у дрескоді цього вечора зайвими не будуть, а може й додадуть енергійного запалу до настрою вечора.
Обіцяємо, така конфігурація програми виявиться магнетичною на сцені Концертного залу Людкевича. Запрошуємо переконатись в нестримній енергетиці симфонічних чарів від Академічного оркестру Філармонії. Провідником енергії у цей день буде відомий диригент Сергій Хоровець.
Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Сергій Хоровець, диригент

 

Програма:

  • Антонін Дворжак. «Слов’янські танці» тв. 64
  • Левко Колодуб. «Українські танці» Сюїта  №5
  • Йоганнес Брамс. «Угорські танці»

Поділитись