Сильвестрові Рефлексії

Концертний зал Людкевича

Четвер 29.12.2022 / 18:00

Концертний зал Людкевича

150-350

Опис

Четвергові  музичні вечори з «Віртуозами Львова»

«Сильвестрові рефлексії» – концерт-подарунок!

Цей проект з’явився 8 років тому і невпинно набуває популярності. І не лише тому, що тут завжди звучить прекрасна музика, близька і зрозуміла для кожного. І навіть не тому, що автори проєкту, улюбленці міста Лева «Віртуози Львова» запрошують до участі у концерті найкращих музикантів. А ще й тому, що ця подія, непереможною силою Музики об’єднує серця! 

Що стає для нас з кожним днем ще важливіше, коли вже десятий місяць український народ  боронить себе від повномасштабної російської військової агресії.

«Сильвестрові  рефлексії» могли народитися лише у Львові! Тільки в цьому фантастичному місті перетинаються різні культури, традиції, історії. Так і зі святами – Сильвестра ми святкуємо , разом з християнами західного обряду ще  до Нового року,

Проєкт має на меті об’єднати світлі події і відзначити народження Спасителя всім разом!

А який Сильвестр без сюрпризів і подарунків? Тому ми до самого концерту не розкриємо інтригу, а інакше, який же ж це сюрприз!

А от що ми можемо вам пообіцяти – це прекрасний святковий настрій, радісні емоції і спогади, біля яких ще довго можна буде погріти душу!

 

 

Виконавці:

 

  • Ірина Стефанко, сопрано
  • Ірина Ключковська, сопрано
  • Олена Мацелюх, орган
  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
  • Тарас Вергун, дириґент

 

У програмі шедеври світової музичної класики, твори українських композиторів, колядки

Поділитись