4+4+4. Пори Року

Концертний зал Людкевича

07.02.2021 / 17:00

Концертний зал Людкевича

200 - 400 ₴

Опис

«4+4+4. Пори року» – улюбленець публіки, авторський проєкт Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» знову на сцені Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика!

Вже традиційно, близько двадцяти років, «Віртуози Львова» у зимовий період презентують свій проєкт «4+4+4», який об’єднав знамениті «Пори року» Антоніо Вівальді, «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццоли та «Чотири пори Мангеттена» композитора українського походження Олексія Шора.

Як зазначив незмінний керівник оркестру, дириґент Сергій Бурко«ідея цього проекту дуже проста – початок року, оновлення, коло часу. Ну коли ще слухати вічну музику Вівальді? Але ми додаємо родзинку – «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццоли, – які вдало контрастують з бароковою класикою та додають неповторного колориту. Пригадую, коли я привіз ноти з Польщі (дістати партитури на той час було непросто) і ми зіграли цю композицію вперше – був справжній фурор! Не менше захоплення завжди викликає сюїта Олексія Шора!»

Солюватиме у композиціях латвійський скрипаль Євгенійс Чеповецкіс – переможець ІІІ-го Міжнародного конкурсу скрипалі Олега Криси (І премія).

 

Виконавці:

  • Євгенійс Чеповецкіс, скрипка
  • АКО «Віртуози Львова»
  • Сергій Бурко, дириґент

 

Програма:

  • Антоніо Вівальді. «Чотири пори року» — чотири концерти для скрипки з оркестром
  • Астор П’яццола. «Пори року в Буенос-Айресі» – чотири танго у версії для струнного оркестру
  • Олексій Шор«Чотири Пори Мангеттена» – сюїта для скрипки і струнних

 

Партнер проєкту:

Мистецьке об’єднання “Світ класичної музики” (ГО “МО СКМ”)

Поділитись