4+4+4. Пори Року

Концертний зал Людкевича

Субота 06.02.2021 / 17:00

Концертний зал Людкевича

200- 400

Опис

«4+4+4. Пори року» – улюбленець публіки, авторський проєкт Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» знову на сцені Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика!

Вже традиційно, близько двадцяти років, «Віртуози Львова» у зимовий період презентують свій проєкт «4+4+4», який об’єднав знамениті «Пори року» Антоніо Вівальді, «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццоли та «Чотири пори Мангеттена» композитора українського походження Олексія Шора.

Як зазначив незмінний керівник оркестру, дириґент Сергій Бурко, «ідея цього проекту дуже проста – початок року, оновлення, коло часу. Ну коли ще слухати вічну музику Вівальді? Але ми додаємо родзинку – «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццоли, – які вдало контрастують з бароковою класикою та додають неповторного колориту. Пригадую, коли я привіз ноти з Польщі (дістати партитури на той час було непросто) і ми зіграли цю композицію вперше – був справжній фурор! Не менше захоплення завжди викликає сюїта Олексія Шора!»

Солюватиме у композиціях знана українська скрипалька Богдана Півненко та її вихованці – Сандра Василькова та Корній Шелдунов!

Партнер концерту – благодійний фонд VERE MUSIC FUND, який надає українським музикантам гранти для участі в міжнародних конкурсах та майстер-класах, підтримує музичні конкурси в Україні, а також реалізує фестивальні проєкти та освітні ініціативи.

 

Виконавці:

  • Богдана Півненко, скрипка
  • Сандра Василькова,  скрипка
  • Корній Шелдунов,  скрипка
  • АКО «Віртуози Львова»
  • Сергій Бурко, дириґент

 

Програма:

  • Антоніо Вівальді. «Чотири пори року» — чотири концерти для скрипки з оркестром
  • Астор П’яццола. «Пори року в Буенос-Айресі» – чотири танго у версії для струнного оркестру
  • Олексій Шор. «Чотири Пори Мангеттена» – сюїта для скрипки і струнних

 

Партнер проєкту – VERE MUSIC FUND

Львівська національна філармонія - 4+4+4. Пори Року

 

Поділитись