Музика небесних сфер

Концертний зал Людкевича

Неділя 16.10.2022 / 18:00

Концертний зал Людкевича

120-250

Опис

Музична подія за участі знаних філармонійних музикантів поєднає три унікальні композиції для органа і струнних з-поміж усього світового репертуару для такого інструментального складу. Наповнені повітряною звучністю, чудовими тембровими переплетеннями та надзвичайними мелодіями, – ці твори вирізняються неабиякою красою.

Отторіно Респіґі – один із видатних італійських композиторів першої половини ХХ століття. Світову славу йому принесла його «Римська трилогія» – мальовниче зображення італійської столиці, її фестивалів, природи та фонтанів. Проте інші його твори не менш цікаві та демонструють його багате відчуття кольору й атмосфери, натхненної музичною спадщиною його батьківщини. Одним із таких творів, безумовно, є Сюїта для органа та струнних соль мажор.

Знамените Адажіо Томазо Альбіноні, сучасника Антоніо Вівальді, є одним із найбільш відомих творів епохи бароко. Всіма знана версія була написана на основі уривків рукописів італійського композитора музикознавцем Ремо Джазотто лише після Другої світової війни.

Також вперше у Львові прозвучить Концерт №2 для органа і струнних ліхтенштейнського органіста і композитора Йозефа Райнберґера, у якому тембр «королівського» інструменту майстерно поєднаний із витонченими мелодичними мотивами та ефектними кульмінаціями.

 

Виконавці:

  • Олена Мацелюх, орган
  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
  • Тарас Вергун, дириґент

 

Програма:

  • Oтторіно Респіґі (1879-1936). Сюїта для органа та струнних соль мажор
  • Томазо Альбіноні (1671-1751). Адажіо
  • Йозеф Райнберґер (1839-1901). Концерт №2 соль мінор для органа з оркестром (прем’єра у Львові)

 

Модераторка – Марія Сидорак

Поділитись