The Planets

Концертний зал ім. С. Людкевича

15.02.2019 / 19:00

80-200

Абонементи діють

Опис

Мабуть кожен з нас бодай інколи задивляється на нічне небо! Де розсипані діаманти зірок. Де немає меж. Де суцільна таємниця і незвідність, що лякає і манить одночасно.

Ми так мало знаємо про Всесвіт, проте так багато відчуваємо.

І свої відчуття, здогадки, гіпотези, відкриття кожен висловлює своєю власною мовою. Хтось мовою науки. Хтось – крізь живопис. Поети «одягають» небесну безодню у прекрасні слова. Письменники-фантасти мріють про нескінченні подорожі космічними шляхами та вічний пошук. Якою б не була мова – ми постійно прагнемо осягнути оце неосяжне, божественне.

І як тут обійтися без мови Її величності Музики!? Адже це спосіб комунікації, який розуміють усі – метафора, образ, почуття, емоція. Те що неможливо висловити словом стає таким простим і ясним через гармонії, звуки, що заплітаються у мелодії-історії.

Симфонічна сюїта «Планети» Густава Голста звучатиме у Львівській філармонії! Британський композитор, педагог, мислитель створив грандіозний шедевр!

«Планети» – це сім унікальних музичних частин, як сім планет сонячної системи (окрім Землі та Плутона – про нього тоді ще не знали). Кожна частина сюїти алегорично і  яскраво відкриває нам таємничі світи прекрасних і мовчазних світил:

«Марс, передвісник війни»

«Венера, передвісниця миру»

«Меркурій, крилатий посланець»

«Юпітер, той, що приносить радість»

«Сатурн, передвісник старості»

«Уран, чарівник»

«Нептун, містик»

Віртуозне виконання подарують Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, Камерний хор «Глорія» під керівництвом неймовірного музиканта, композитора, диригента Марціна Міровскі!

Тож, запрошуємо на космічну подію Львова, що захопить і понесе кожного слухача незвіданими шляхами безкінечного всесвіту Музики!

 

Твори:
Ґустав Голст. Симфонічна сюїта «Планети»

Поділитись