Три Моцарти

м. Краків, Базиліка Найсвятішого Серця Господа Ісуса

П’ятниця 26.08.2022 / 18:00

м. Краків, Базиліка Найсвятішого Серця Господа Ісуса

Вхід вільний

Опис

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане IX Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 15-28 серпня.

Основною концепцією цьогорічного, вже дев’ятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія, директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують шість унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторних виконаннях знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

***

На краківській сцені українські музиканти презентують відомий авторський проєкт Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” – “Три Моцарти”. Концерт цілком складатиметься із творів трьох Моцартівбатька – Леопольда, який був чудовим музикантом, композитором та, без сумніву, прекрасним менеджером, сина – Вольфґанґа Амадея, одного із найпопулярніших композиторів сучасності, та внука – Франца Ксавера, або львівського Моцарта, адже більшу частину він жив і творив саме у цьому місті!

Їх творчі опуси прозвучать у виконанні знаної солістки Софії Соловій та Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”. Дириґуватимуть Народний артист України та арт-директор Фестивалю Сергій Бурко та заслужений діяч мистецтв України, керівник Маріупольського камерного оркестру “Ренесанс” Василь Крячок, яких поєднують десятиліття співпраці та успішних проєктів.

 

Виконавці:

  • Софія Соловій, сопрано (Львів)
  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
  • Сергій  Бурко, дириґент  (Львів)
  • Василь Крячок, дириґент (Маріуполь)

 

У програмі твори Леопольда, Вольфганга Амадея та Франца Ксавера Моцартів

Поділитись

Партнери