Тітова & Захаров

П’ятниця 01.03.2024 / 19:00

Концертний зал Людкевича

190–450

Опис
Вони – молоді, амбітні, професійні. Кожен з них вже звоював увагу публіки та мистецьких критиків не однієї європейської країни. Їхні виступи стають незабутніми подіями, бо кожна програма цих виконавців є новим поглядом на відомі класичні шедеври.

Все це про солістів вечора – піаністку Катерину Тітову, скрипаля Михайла Захарова та диригентку Наталію Стець. У наш час вони є музичним обличчям країни. Концерти за їхньої участі закликають світ памʼятати про нашу боротьбу. Такий творчий тандем можна було б очікувати в залах Австрії чи Німеччини, але в перший весняний день вони представлять програму у Львівській філармонії.

Разом з Академічним камерним оркестром «Віртуозами Львова» прозвучать культові твори – «Просвітлена ніч» Арнольда Шенберга та Подвійний концерт для фортепіано, скрипки та струнного оркестру Фелікса Мендельсона. 

Зміст запропонованої солістами програми найкраще описує словосполучення «бачити серцем» — це довіра та всепрощення кохання в музиці Шенберга та по-дитячому чистий погляд на світ Мендельсона, який завершив один з кращих своїх концертів в 14 років.

Подаруйте собі нагоду почути кращі твори романтизму в інтерпретації кращих виконавців сучасності!

 

Виконавці:
  • Катерина Тітова, фортепіано
  • Михайло Захаров, скрипка
  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
  • Наталія Стець, диригентка

 

Програма: 

  • Арнольд Шенберг. «Просвітлена ніч» для струнного оркестру, тв. 4
  • Фелікс Мендельсон. Подвійний концерт для фортепіано, скрипки та струнного оркестру
Живий звук

Поділитись