TOGETHER|РАЗОМ. Музи не мовчать

Вівторок 01.11.2022 / 18:00

Концертний зал Людкевича

Вхід за запрошеннями

Опис

Перформанс-прев’ю художньої виставки робіт Ігоря Степаника у Концертному залі Людкевича під егідою проєкту «Україна-2022. Музи не мовчать»

Бути разом! Це наше спільне пережиття війни, наш спротив і ключ до Перемоги! Образи міст передані через людські емоції та втілені в сакралізовані полотна, в особливий спосіб закарбовані для прийдешніх поколінь сучасним мистецтвом…

 

Про роботи

Війна — поняття однозначне. Вона, як гумка — стирає все, що мало значення до того. Те, про що ти думав перед сном ще вчора, про що хвилювався. Стирає межі за статтю, гендером, вподобаннями й вірою. Війна накреслює новий контур. Там є обриси тебе, твоїх близьких і твоє власне розуміння людяности. Рамок професій теж більше немає. Є способи захищатися. Тож серія робіт «Разом» — це реакція на спробу знищення Тебе і тих хто тебе оточує, близьких й чужих, які вмить стають такими рідними. Це 15 відповідей на питання «Як ти?».

Кожна з картин символізує місто України, яке так чи інакше зазнало руйнувань від російських окупантів: стійкий Київ, рідний Львів, поранена Буча, скривджений Херсон. Вони всі ці місяці живуть за принципом: Тримаймося! Разом! Присутність дитини або тварини у всій серії — це надія на майбутнє…. Знаки й мрії дитинства набувають загрозливих рис. Але перемога має своє обличчя: Віру, Надію й Любов!

 

Куратор події — Влад Зварич

Поділитись