Український Сакрум

Музей скульптури Йогана Георга Пінзеля

Понеділок 23.08.2021 / 15:00

Музей скульптури Йогана Георга Пінзеля

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане VIII Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 14-29 серпня

Основною концепцією цьогорічного, вже восьмого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія, директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують десять унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста!

Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторних виконаннях знаних колективів і солістів.

Український Сакрум і музика, яку виконує ансамбль «Kalophonia» провадить слухача у світ унікальних за красою і сердечним одкровенням українських духовних напівів.

Чоловічий вокальний ансамбль “Kalophonia”

Тарас Грудовий, керівник

Твори А. Веделя, Д. Бортнянського та М. Вербицького