Віртуозний Феєрверк

Палац Потоцьких Львівської національної галереї мистецтв

21.08.2021 / 17:00

Палац Потоцьких Львівської національної галереї мистецтв

150

Опис

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане VIII Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 14-29 серпня.

Основною концепцією цьогорічного, вже восьмого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія, директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують десять унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! 

Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторних виконаннях знаних колективів і солістів.

 

Запрошуємо на віртуозний вечір скрипкової музики знаної української скрипальки Богдани Півненко та її талановитих учнів – Корнія Шелдунова, Сандри Василькової, Діани Коваль. Вони проведуть нас яскравими стежками творчості Паганіні, Сарасате, Ліста та Чайковського.

 

Виконавці:

Скрипалька Богдана Півненко та її учні – 

Корній Шелдунов, Сандра Василькова, Діана Коваль.

 

У програмі твори Нікколо Паганіні, Пабло Сарасате, Ференца Ліста, Петра Чайковського

Поділитись