Віртуози 39. Відкриття

Piano Recital [LIVE] [ONLINE]

Неділя 31.05.2020 / 15:00

Онлайн трансляція

Опис

Святкування 250-річчя Бетховена відбудеться онлайн!

Один із найстаріших та наймасштабніших українських фестивалів класичної музики «Віртуози» у 2020 році відбудеться у форматі онлайн-маратону! Вже традиційно, впродовж десятиліть його організатором є Львівська національна філармонія.

У 2020 році фестиваль, без сумніву, стане унікальним та вирізнятиметься з-поміж інших: відбудеться він у форматі дводенного онлайн-маратону, який цілком буде присвяченим постаті видатного композитора-класика – Людвіга ван Бетховена, адже цьогоріч  виповнюється 250 років із дня народження митця!

Онлайн-маратон триватиме два дні: 31 травня та 1 червня. Його репертуар цілком співпадатиме із початковим задумом – складатиметься із творів Бетховена. На сцені Концертного залу Людкевича прозвучать кращі фортепіанні, камерно-інструментальні твори, вокальна музика Бетховена, уривки із його опери «Фіделіо» та ораторії «Ісус на Оливковій горі».

Розпочнуть свято музики Бетховена видатні фортепіанні опуси майстра. Зокрема, у виконанні Маріанни Гумецької прозвучить його знаменита Місячна соната, Йожеф Єрмінь виконає Шість багателей тв.126, а Марта Кузій-Андрущак – його багатогранну “Апасіонату”.

Дивіться трансляцію подій маратону на нашому YouTube-каналі та   Facebook-сторінці.

Трансляція: Сергій Горобець, Юрій Булка Звукорежисер: Остап Мануляк

Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.

В програмі:

  • Маріанна Гумецька
    • Соната № 14 до♯ мінор «Quasi una fantasia» («Місячна») тв. 27 № 2
  • Йожеф Ермінь
    • Шість Багателей тв. 126
  • Марта Кузій-Андрущак
    • Соната № 23 фа мінор «Апасіоната» тв. 57

Поділитись