Vive la France

Концертний зал Людкевича

П’ятниця 28.07.2023 / 19:00

Концертний зал Людкевича

200-300

Опис

“Найперше — музика у слові!”

– Поль Верлен

Жана-Марі Леруа в Україні знають вже досить добре. І цьому сприяла постійна присутність на його концертах його дружини Вів’єн – філіппінки, яка фанатично закохана в українську вишиванку. Вона вишила для свого чоловіка безліч сорочок  і саме в них він виступає на концертах. Своїми вишивками Вів’єн оздоблює найрізноманітнішу рекламну продукцію, що постійно присутня під час концертів Жана-Марі.

Також раді повідомити, що впродовж всього фестивалю діятиме система приємних знижок! 

При покупці двох квитків їх вартість знижується на 25%. Три квитки дарують вигоду в 40%, а за 4 та більше – 50% на кожен квиток!

Тож запасіться квитками для себе, або ж приходьте разом з друзями!

Для внутрішньо переміщених осіб в касі діє промокод, який дарує знижку 50% на один квиток. Для цього необхідно придбати квиток в касі філармонії та мати при собі посвідчення.

Виконавці:

 • Жан-Марі Леруа, орган (Франція)
 • Христина Бенюк, фортепіано
 • Ольга Куц, піскова анімація
 • Євгеній Герзанич, саунд-дизайнер

 

Програма:

 • Йоганн Себастьян БахАнтоніо Вівальді. Концерт ля-манор
 • Сезар Франк. Прелюдія, Фуга і Варіація для органа і фортепіано 
 • Дмитро Бортнянський. Соната До мажор транскрипції для органа
 • Хадіджа Зейналова. “De’ ja’ Ve’ cu’” для органа і фортепіано
 • Йоганн Крістіан Бах. Соната для органа і фортепіано G-dur, перша частина
 • Александр Гільман. Пастораль для органа і фортепіано Тв. 26
 • Жан Лангле. Готичні ескізи №2 та №3

Арт-директорка фестивалю – Олена Мацелюх

Модераторка: Поліна Кордовська

Більше про фестиваль:

“Єдність в різноманітті” 

Львів – місто, що поєднало в собі різноманіття європейських рис, плекаючи свої рідні. Попри злочинні дії ворога та завдяки захисту Збройних сил України місто продовжує мистецьке життя. Цьогоріч вже увосьме у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбувається VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”. Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

Назва фестивалю “Pizzicato e Cantabile” – це два протилежні прийоми гри на музичних інструментах – різкі щипки струн та плавне ведення мелодії. Ці слова є відомими кожному музиканту, бо саме завдяки їх поєднанню народжується прекрасна музика.

Цьогорічний фестиваль “Pizzicato e Cantabile” також має мету об’єднувати, а найкращим гаслом для цього є “Єдність в різноманітті” – гасло Євросоюзу. Бо саме можливість об’єднувати людей задля спільної мети зараз стала найголовнішою функцією культури. 

Тому на фестивалі українська музика звучатиме не розмежовано з європейською, її виконуватимуть не тільки українські музиканти, а й наші друзі, що приїхали підтримати Україну, а залу наповнить звучання найвідомішого в світі семплованого органу Собору Нотр-Дам де Парі. 

Все це, а також багато сюрпризів об’єднали в собі дев’ять концертів фестивалю “Pizzicato e Cantabile”. До зустрічі у Львівській національній філармонії!

 

Поділитись

Партнери