Львів зустрічає. Вокальна та фортепіанна музика

Камерна сцена Львівської національної філармонії

Вівторок 17.05.2022 / 17:00

Камерна сцена Львівської національної філармонії

Безкоштовно за попередньою реєстрацією

«Львів зустрічає» – благодійна культурна ініціатива Асоціації галеристів за участю Львівської міської ради, яка за останні місяці об’єднала тисячі поціновувачів мистецтва.

Ініціатива включає серію безкоштовних подій для гостей міста. Це ознайомчі прогулянки вулицями, парками та мистецькими просторами Львова, які проводитимуть засновники та працівники місцевих культурних інституцій.

Вокальна та фортепіанна камерна музика зазвучить у малому залі Львівської Національної Філармонії у виконанні одеського вокаліста Всеволода Сазонова та піаністки Ірини Кірчанової. Концерт стане останньою подією циклу “Львів зустрічає”.

Задля безпеки слухачів потрібна попередня реєстрація на концерт, кількість місць обмежена (30 осіб).

Зустріч – біля входу у Філармонію, вул. Чайковського, 7.

Тривалість – 45 хв.

Обов’язкова попередня реєстрація для учасників: https://forms.gle/DT2wDroHhGztwJ9i7