Голоси. Музи не мовчать

Середа 02.11.2022 / 19:00

Концертний зал Людкевича

150–250

Опис

У рамках концертної серії «Музи не мовчать» відбудеться прем’єра електроакустичного перформансу «Голоси» за поезією Софії Ленартович.  П’ятеро митців об’єднались у театральному експерименті, аби за допомогою електроакустичної музики й архаїчних пісень, руху й пластичності оживити вірші. Назва події ― це голоси мистецтва, які тут і тепер створюють повноцінну картину дійства.

У текстах авторка рефлексує про втрату, дім як фізичне місце й внутрішній стан та укріплення особистих кордонів, без яких неможливо захистити державних. Так, індивідуальний досвід завдяки мові символів і метаформ стає універсальним. Власне, у фокусі дослідження перебуває сама Людина, яка після травматичних подій вчиться будувати здоровий діалог із собою і світом. Людина є головним персонажем цієї історії.

У всесвіті перформансу Творець наповнює музикою простір, де взаємодіють Дух життя (пісня), людське Раціональне (текст) і Чуттєве (рух). Персонажі прокладають шлях від зневіри й болю до народження та утвердження свободи й любові. Глядачі стають свідками історії, як Людина набуває цілісності й повертається додому, себто до себе.

Мистецький проєкт «Голоси» присвячується рідним і близьким, яких уже немає поряд з нами, родинам, яких роз’єднала війна тимчасово чи назавжди. 

 

 • Софія Ленартович, авторка ідеї та тексту
 • Дмитро Наумець, режисер, тренер

 

Діють:

 • Всеволод Садовий ― Творець світу
 • Дарина Туріна ― Дух життя, Матір
 • Софія Ленартович ― Раціональне
 • Юлія Вусач ― Чуттєве

 

 • Ольга Аборонок, авторка колажу
 • Микита Крецу, дизайн афіші
Елементи костюмів з приватної колекції етномайстрині Віталії Олійник

 

 

Трансляцію забезпечують:
 • Андрій Зелений, камера
 • Микола Хшановський, режисер ефіру
 • Мар’ян Лесюк, звукорежисер трансляції
 • Богдан Сегін, продюсер

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

***

“Україна–2022. Музи не мовчать” — це серія концертів від Львівської національної філармонії, що створена для підтримки українських музикантів під час російської воєнної агресії. Концерти є платформою для єднання українського музичного середовища, оскільки багато виконавців та виконавиць концертних програм в рамках серії стали вимушеними переселенцями і знайшли прихисток у Львові.

Ми надаємо безплатну можливість для всього світу переглядати концерти на офіційному YouTube-каналі Львівської філармонії. Водночас пропонуємо нашим слухачам з-за кордону надавати благодійну фінансову допомогу українським музикантам, які залишилися в Україні.

Банківські реквізити для благодійної допомоги в українських гривнях.

Поділитись