W Live. Молитва для Василя

Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, Львів

29.06.2022 / 19:30

Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, Львів

Вхід вільний

Опис

Нащадкам скажу — ми тут для вас і все.

Ви будете жити в тій Україні,

про яку ми мріємо

і яку ми зараз відвойовуємо!”

Василь Сліпак, 2015 рік

 

29 червня виповнюється вже шість років, як снайперська куля забрала життя львів’янина Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника російсько-української війни, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

У цю пам’ятну дату запрошуємо на  концерт віолончельної музики! Денис Литвиненко подарує слухачам миттєвості справжньої бахівської мудрості та глибини.  Промені світла наповнять не лише храм, а й також наші серця, а звучання віолончелі сповнить кожного безмежною вірою та вдячністю!

У пам’ять видатному Українцю та усім загиблим внаслідок жорстокої війни росії проти України прозвучить тужлива лемківська народна пісня «Плине кача».

 

***

Маратон пам’яті Василя Сліпака був започаткований у 2017 році Львівською національною філармонією імені Мирослава Скорика та щороку символічно проводиться в останні дні червня. Він об’єднує музикантів з багатьох країн, а події маратону відбуваються у різних куточках світу. Цьогоріч концерти пройдуть в Україні, Швейцарії та Франції.

Усі кошти від продажу благодійних квитків будуть передані на потреби нашої львівської 80-ї ОМДШБ для придбання  автомобілів та термовізійних дронів.

 

Виконавці:

  • Денис Литвиненко,  віолончель

 

Програма:

  • Йоганн Себастьян Бах
    • Сюїта для віолончелі №1 соль мажор, BWV 1007
    • Сюїта для віолончелі №2 ре мінор, BWV 1008
  • “Пливе кача” – українська лемківська народна пісня

 

 

Партнери Маратону:

Фундація Василя Сліпака

Посольство України у Франції

Постійне представництво України при ЮНЕСКО

Асоціація “Перетинаючи Європу”

 

Детальна інформація про всі події 6-го Міжнародного маратону пам’яті Василя Сліпака за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/concerts/wlive-6th-international-music-marathon-in-memory-of-vasyl-slipak/

 

Поділитись