Хресна дорога Діви Марії

Четвер 16.03.2023 / 17:00

Камерна сцена

120

Опис

Щороку в часі Великого посту ми, християни, беремо всі свої гріхи, переживання, хвороби і проблеми і в щирій молитві і розкаянні, ступаємо слідом за Ісусом Христом на гору мук і страждань – Голготу. 

 

Ця Хресна дорога –дорога Діви Марії – Матері, яка терпіла і страждала разом і з своїм Єдинородним Сином на його страшному шляху. 

 

Сьогодення є своєрідною Голготою для українців. Війна, смерть, сльози,страждання. І тільки віра ,молитва, згуртованість і праця дадуть нам перемогу над дияволом. Дарують віру в світло, що переможе темряву, а радість і любов – страждання.  

 

Солісти Львівської національної філармонії  ім. М. Скорика запрошують усіх долучитися до спільної молитви і співпереживання Христових мук. 

Дійові особи та виконавці:

  • Лілія Вікарук, сопрано
  • Наталія Грановська, контральто – Вероніка
  • Станіслав Гоян, баритон – Киринеєць
  • Лілія Винницька, художнє слово – Діва Марія

 

Автор сценарію: Лілія Вікарчук

Режисер-постановник: Любов Фітьо

 

В програмі концерту прозвучать твори: «Покрова», «Чи ти був на  Голготі», «Не плач Маріє», «Коли смуток немов павутиння», «Дбайливий садівник», «Почуй, Боже», «Ісус сказав», «Голгота», «Моліться люди Господеві»

 

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись