Звучання Львівської філармонії #25

Саєнко&Ткачик [LIVE] [ONLINE]

Четвер 14.05.2020 / 18:00

Онлайн трансляція

Вхід вільний

Опис

Світлини з концерту

Львівська національна філармонія - Звучання Львівської філармонії #25 Саєнко&Ткачик [LIVE] [ONLINE] Львівська національна філармонія - Звучання Львівської філармонії #25 Саєнко&Ткачик [LIVE] [ONLINE]

Львівська національна філармонія продовжує цикл онлайн-концертів.

14 травня запрошуємо на онлайн-концерт «Саєнко&Ткачик». Скрипалька Марія Ткачик та піаніст Данило Саєнко виконають твори Шуберта, Скрябіна і Брамса.

Соната для скрипки і фортепіано ля мінор Франца Шуберта входить до невеличкого циклу з трьох композицій (тв.137) та є другою за порядком. Це були перші спроби митця в такому жанрі. Композитор, на жаль, так і не почув їх у живому виконанні (видали їх лише у 1836 році).

Через невеликі розміри іноді їх ще називають сонатинами. Твір, що прозвучить на концерті має надзвичайно красиві мелодії та випромінює тепло і світло.

Соната для скрипки і фортепіано Йоганнеса Брамса покаже іншу грань почуттів: у 4-частинній композиції втілились пристрасть, драматизм і ніжність.

Також у виконанні Данила Саєнка прозвучать 7 вибраних прелюдій з тв. 37 та тв.11. Це дуже цікавий зразок творчості композитора: кожна з прелюдій – унікальний і багатий світ.

Концерт транслюватиметься у двох форматах: аудіотрансляція з вікон Львівської спілки композиторів на вулицю Чайковського та на офіційних ресурсах Львівської національної філармонії онлайн.

Трансляція: Сергій Горобець, Юрій Булка

Виконавці:

  • Марія Ткачик, скрипка
  • Данило Саєнко, фортепіано

Програма:

  • Франц Шуберт. Соната для скрипки і фортепіано № 2 ля мінор, тв. 137
  • Олександр Скрябін. Сім вибраних прелюдій для фортепіано,  тв.37 і тв.11
  • Йоганнес Брамс. Соната для скрипки і фортепіано №3 ре мінор, тв.108

Поділитись