Львівська національна філармонія

сортує відповідально

05.02.2020
Опис

З нового року Львівська національна філармонія стала партнером ініціативи “Зелена коробка” зі свідомого сортування відходів, які йдуть на переробку. Волонтери ініціативи провели інформаційну лекцію-презентацію для адміністрації філармонії та керівників її структурних підрозділів, а в приміщенні філармонії були встановлені картонні контейнери для роздільного сортування пластику і паперу.

Як заклад культури ми повністю поділяємо та підтримуємо пріоритетне завдання ініціативи «Зелена коробка» – поширення культури сортування серед населення.

Тож, закликаємо і вас, дорогі наші слухачі і слухачки, бути свідомими і відповідальними в такому важливому питанні для нашої планети, а відтак – для кожного з нас. Ми за культуру у всьому!

Інформаційна довідка:

«Зелена Коробка» – соціальна екологічна ініціатива, заснована в 2016 році групою зелених активістів зі Львова. В основі ідеї роботи  підприємства стоїть надання зручного сервісу для сортування відходів.

Відсортовані відходи ми вторинно сортуємо та переробляємо. У Вас з’являється можливість купити товари виготовлені з вторинної сировини.

Сторінка в Фейсбук – https://www.facebook.com/greenboxukraine/

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...