Львів’яни і Балінт. Концерт подарував багато радості

04.09.2019
Опис

«Віртуози Львова» під керівництвом Сергія Бурка протягом багатьох років є постійними гостями фестивалю «Музика в старому Кракові». Вчора у Базиліці Найсвятішого Серця Господа Ісуса колектив представив різноманітну програму із юнацьких творів Фелікса Мендельсона (Симфонія №10), Франца Ксавера Моцарта (Рондо), Едварда Елґара (Серенада для струнних ор.20) та Отторіно Респіґі (Antiche danze ed arie).

Щоразу, коли я чую львівських артистів, часто захоплююся їх досконалою зіграністю, точністю та музичною чутливістю, які призводять до справді цікавих інтерпретацій. Музиканти також розкрили всі ці риси вчора, але великою перевагою вчорашнього концерту була участь Яноша Балінта, який виконав сольні партії у Концерті Мендельсона ре мінор (спочатку він був створений для скрипки), а також у Рондо «львівського» Моцарта.

Один з провідних флейтистів у світі, музикант, який ще буває у Кракові як член журі Міжнародного флейтового конкурсу, зачарував слухачів темпераментом, прекрасним, насиченим звучанням, відмінною технікою, артикуляцією, і, перш за все, відмінною співпрацею з диригентом та оркестром. І він, і «Віртуози Львова» подарували слухачам велику радість.

Уривок із рецензії Анни Возняковської від 22 серпня 2019 року

 

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...