Львів’яни і Балінт. Концерт подарував багато радості

04.09.2019
Опис

«Віртуози Львова» під керівництвом Сергія Бурка протягом багатьох років є постійними гостями фестивалю «Музика в старому Кракові». Вчора у Базиліці Найсвятішого Серця Господа Ісуса колектив представив різноманітну програму із юнацьких творів Фелікса Мендельсона (Симфонія №10), Франца Ксавера Моцарта (Рондо), Едварда Елґара (Серенада для струнних ор.20) та Отторіно Респіґі (Antiche danze ed arie).

Щоразу, коли я чую львівських артистів, часто захоплююся їх досконалою зіграністю, точністю та музичною чутливістю, які призводять до справді цікавих інтерпретацій. Музиканти також розкрили всі ці риси вчора, але великою перевагою вчорашнього концерту була участь Яноша Балінта, який виконав сольні партії у Концерті Мендельсона ре мінор (спочатку він був створений для скрипки), а також у Рондо «львівського» Моцарта.

Один з провідних флейтистів у світі, музикант, який ще буває у Кракові як член журі Міжнародного флейтового конкурсу, зачарував слухачів темпераментом, прекрасним, насиченим звучанням, відмінною технікою, артикуляцією, і, перш за все, відмінною співпрацею з диригентом та оркестром. І він, і «Віртуози Львова» подарували слухачам велику радість.

Уривок із рецензії Анни Возняковської від 22 серпня 2019 року

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...