Подвійний концерт – вишуканість і сила музики

17.03.2019
Опис

 

Львівська філармонія – осередок, де збираються друзі, однодумці, митці, щоб дарувати своїм шанувальникам красу музичного мистецтва. Це місце, де живуть давні традиції виконавського мистецтва, які щодня вдосконалюються. Це місце, в якому любов до Музики народжує прекрасні події, що роблять світ досконалішим, красивішим.

Яскравим прикладом синергії блискучого виконання та неперевершених шедеврів світової класичної музики став «Подвійний концерт», що відбувся 15 березня.

Ретельно підібрана програма: Увертюра до опери «Обертон» Карла Марії фон Вебера подарувала слухачеві казкову атмосферу. Подвійний концерт для скрипки і віолончелі з оркестром Йоганеса Брамса – вічна класика, наповнена глибоким змістом. І феєричний фінал – симфонія №4 Людвіга ван Бетховена.

Насичений, складний матеріал, що вимагав від виконавців високої майстерності, точності і, звісно, емоційної складової. Завдання не з простих. Проте наші солісти і Академічний симфонічний оркестр під керівництвом неперевершеного Романа Кресленка впоралися блискуче!

Як співала скрипка в руках у чарівної Соломії Івахів – витончено і одночасно потужно.

Йоахім Ейландер, володар діаманту в світі музичних інструментів – унікальної італійської віолончелі 1755 року, наповнив простір неповторним оксамитовим звучанням.

В цей вечір у стінах філармонії панувала дивовижна атмосфера краси і вишуканості!

Світлини з концерту

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...