У Львові триває міжнародний музичний фестиваль (Сюжет)

20.08.2018
Опис

У Львові продовжує тривати фестиваль «Музика у старому Львові», в рамках якого кожних вихідних у нашому місті проходять концерти не лише українських, а й зарубіжних виконавців. В суботу Гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла приймав чеського органіста Петера Плани.

«У цьому храмі дуже гарна аура, і також цього року нам вперше вдалося організувати концерт і в церкві Андрія», – розповіла організатор концертів, солістка Будинку органної та камерної музики та Львівської філармоніїОлена Мацелюх.

 

Чеський музикант, професор Університету ім. Палацького (м. Оломоуц, Чехія) Петер Плани розпочав концерт з музики нідерландського композитора Якоба Обхерта, а пізніше звучали твори Йогана Себастьяна Баха, французького композитора Сезара Франка та ін.

«Я вдруге в Україні, два роки тому виступав тут з великим концертом. Сьогодні буду представляти в своєму концерті не тільки чеську музику, але й світову органну класику», – розповів Петер Плани.

А в неділю у Палаці Потоцьких виступала піаністка з Дніпра, лауреат міжнародних конкурсів у Німеччині, Францїї та Італії, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри фортепіано Дніпровської академії музики ім. Глінки Наталія Золотарьова, яка виконувала музику на іспанський манер, наприклад, «Іспанську рапсодію» Ференца Ліста та «Андалузську серенаду» Мануеля де Фалья.

Детальніше дивіться у сюжеті:

Нагадуємо, що фестиваль «Музика у старому Львові» триватиме до 26-го серпня, більшість концертів проходять у вихідні дні і вхід на частину з них є безкоштовним. Ознайомлюйтесь з програмою фестивалю нижче:

Джерело: https://lemberg-news.info/u-lvovi-tryvaie-mizhnarodnyi-muzychnyi-festyval-siuzhet/

Поділитись


Популярне

19.09.2018 Анонси

Тепер – національна!

Президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівській облас...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 1

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...
10.01.2015 Концерти

Концерт «Свято оперети». Частина 2

Маріанна Лаба – сопрано Соломія Приймак – сопрано Роман Антонюк – баритон Василь Понайда – тенор Володимир ...