12 тенорів. Grand Tenors Show

22.08.2021
Опис

21 серпня в митрополичих садах кращі тенори країни, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії ім. М. Скорика під батутою Володимира Сивохіпа представили проєкт «12 TENORS. Grand Tenors Show».

12 Тенорів – це об’єднання кращих тенорів країни. Вокальний квартет LEONVOCI – виконавці, наділені унікальними голосами та ансамбль “Kalophonia”, який досконало володіє виконавським стилем а капела, створили особливий тандем. Солістів супроводжував Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під керівництвом дириґента Володимира Сивохіпа. Це оркестр світового класу, який щороку дає концерти у найбільших концертних залах Європи та світу (Польща, Італія, Іспанія, Франція, Швейцарія, Німеччина, Нідерланди та Китай). Протягом останніх кількох сезонів оркестр здійснив низку важливих записів для великих міжнародних лейблів, включаючи Naxos та Brilliant Classics.

Родзинкою проєкту “12 TENORS. Grand Tenors Show” стала віртуозність вокалу. Під час концерту слухачі мали можливість почути найвідоміші та найяскравіші фрагменти оперет, опер, мюзиклів та аранжувань сучасних творів рок-музики та поп-культури: від ліричного “Unbrake My Heart” (в версії Il Divo) до енергійного “We Will Rock You” від Queen.  

Концерт відбувся в рамках проєкту  “Україна 30” – унікальної серії концертів, до 30 річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики).

 

Фото – Руслан Литвин

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...

01.02.2021 Концерти

“Високий замок” виступив у Родинному домі “Покрова”

В останній день січня артисти Львівської національної філармонії ім...