Стартував Музичний проєкт у рамках Міжнародного дня осіб похилого віку

26.09.2023
Опис
Шість днів – шість концертів! Стартував Музичний проєкт у рамках Міжнародного дня осіб похилого віку “Радість спілкування-2023”.
З 15 по 20 вересня Академічний інструментальний ансамбль “Високий замок” разом з солістами філармонії Оксаною Гриб та Ольгою Верхоляк-Томків відвідали з концертами інтернати Львівської області у Судовій Вишні та селах Поповичі, Монастирок, Волиця, Созань та Букова. Таке мистецьке спілкування справді необхідне у наш складний час. Дякуємо за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОВА.
Львівська національна філармонія - Стартував Музичний проєкт у рамках Міжнародного дня осіб похилого віку
Як зазначив художній керівник ансамблю Андрій Яцків, «Ті дорослі люди та діти, які проживають у інтернатах, — особливі, вони мають як свій внутрішній світ, так і своє бачення світу, що їх оточує. Але коли лунає музика, вони ніби об’єднуються в єдиному емоційному піднесенні, пританцьовуючи в такт музиці, або підспівуючи. Таке мистецьке спілкування справді необхідне! Музиканти щиро захоплені особливою атмосферою поваги і взаєморозуміння між обслуговуючим персоналом та людьми з особливими потребами, які панують у цих закладах».

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...