У треті роковини смерті Мирослава Скорика

01.06.2023
Опис

Сьогодні, 1 червня, минає три роки від дня смерті Мирослава Скорика – видатного композитора і музикознавця, Героя України, лавреата премії ім. Т. Г. Шевченка.

Мирослав Скорик – композитор, чия музика завжди звучатиме в кожному куточку Львівської національної філармонії, яка з вересня 2020 року має його ім’я. Сучасний і сміливий експериментатор, він також культивував свою ліричну складову через твори, які сьогодні лунатимуть у програмі-присвяті Маестро. Його творчість наповнена спогадами, молитовністю, схвильованими переживаннями й смутком. Просвітленим, адже врешті нам залишається його послання й творчість. «Велика мрія – облишити всі посади й просто творити та жити для душі», — колись сказав митець. У треті роковини його смерті, з вдячністю згадуємо та переймаємо цей порив: жити й творити, попри все.

Львівська національна філармонія - У треті роковини смерті Мирослава Скорика

Хоч Маестро вже немає з нами, та він завжди житиме у своїх композиціях, що звучать та звучатимуть не лише у рідному Львові, а й у всьому світі, заворожуючи та надихаючи тисячі людей! Його “Мелодія” стала своєрідним символом солідарності з Україною та щодня звучить у найрізноманітніших виконаннях у різних країнах світу, єднаючи тисячі людей навколо нашої Батьківщини.

У цей день музична еліта Львова, близькі друзі, колеги та представники Львівської національної філармонії вшанували пам’ять Маестро покладанням квітів на його могилі.

Львівська національна філармонія - У треті роковини смерті Мирослава Скорика

Львівська національна філармонія - У треті роковини смерті Мирослава Скорика Львівська національна філармонія - У треті роковини смерті Мирослава Скорика

Більше фото в галереї

Вічная пам’ять митцю!

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...