5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

10.12.2023
Опис

Раді повідомити всім нашим шанувальникам та любителям класичної музики, що YouTube-канал Філармонії досяг вражаючого рубежу — 5 тисяч підписників!

Протягом цього захопливого шляху ми спільно насолоджувалися звуками класичних творів, ділилися виступами відомих виконавців та глибокими інсайтами у світ музики. Кожен ваш підпис, вподобайка та коментар стали неоціненним вкладом до нашої спільноти, яка зростає кожен день.

Канал був створений у 2011 році, та активне наповнення каналу розпочалось під час пандемії Covid-19. В той час філармонія впровадила успішну практику проведення прямих трансляцій. Поступово частота і якість відео зростала, а кількість прослуховувань усіх відео за цей час сягнула цифри 759 839 .

Сьогодні на каналі філармонії ви можете переглянути різноманітні концерти з фестивалів та проєктів, що відбулись в останні роки. Міжнародний фестиваль сучасної музики “Контрасти”, проєкт “Україна-2022. Музи не мовчать”, Міжнародний Фестиваль Давньої Музики у Львові, Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака, Перший Всеукраїнський Конкурс імені Мирослава Скорика, “Pro et Contra. Сцена нової музики” та інші філармонійні заходи зручно погруповані в розділі “Списки відтворення”.

Щиро вдячні за підтримку наших підписників! Навіть у найтемніші для музикантів часи російської військової агресії вони залишаються з нами, вселяючи віру в неймовірну силу мистецтва, демонструючи свою безмежну симпатію. Тому попереду ще більше виступів, більше прямих трансляцій: слідкуйте за анонсами.

Дякуємо і нашим артистам, що своєю працею демонструють високий професіоналізм, гідний десятків тисяч переглядів виконань класичної музики.

Поділіться нашим каналом з друзями, щоб ще більше людей мали змогу послухати класичні шедеври у виконанні оркестрів, колективів, солістів Львівської національної філармонії. 

Дякуємо, що з нами!

Команда Філармонії

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...