54 хвилини до Різдва

24.12.2023
Опис

Друзі, у серпні цьогоріч у Львівській філармонії пройшов запис нового цифрового аудіо альбому “54 хвилини до Різдва” українсько-швейцарської композиторки, піаністки та органістки Анастасії Лозової. Сьогодні радо презентуємо його вам.

Його присвячено першому року святкування Різдва в Україні спільно разом з усім християнським світом, а саме — 24 грудня. Усі десять композицій, які увійшли в альбом, є авторським творчим переосмисленням, інтерпретаціями та імпровізаціями на теми українських різдвяних колядок та щедрівок. В альбомі також використовуються декілька європейських різдвяних мелодій.

В кожному треці можна почути цілий ряд мелодій, які вплітаються в єдину музичну канву і органічно переходять одна в одну, створюючи відчуття окремого мікросвіту з невичерпним емоційним і духовним наповненням. Саме тому авторка вирішила не називати кожен трек власною назвою, а натомість до кожного треку використала назву “Композиція” з окремою послідовною нумерацією.

Анастасія Лозова так коментує цей свій новий альбом:

“54 хвилини до Різдва – це особистісний простір для кожного з нас, де ми можемо відчути містерію зародження нового світла надії у серцях. Це час – коли душа вловлює невидимі дотики Дива, і наповнюється Співчуттям та Любов’ю… Це ніч таємничого зцілення – коли раптово можна усвідомити, що кожна мить неповторна, що ми всі пілігрими, які прямують на світло Зірки, спільно розділяючи разом різноманітні барви емоцій наших життєвих шляхів.”

 

Повний альбом можна прослухати тут

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...