28 серпня на площі Маланюка відбувся благодійний ярмарок, організований Львівською національною філармонією ім. М.Скорика та симфонічним оркестром “INSO-Lviv”. Завдяки цьому заходу вдалося зібрати для ЗСУ 97 630 грн.
На гостей ярмарку чекали виступи автентичних львівських гуртів, продаж солодощів, мистецьких творів і крафтової випічки.
«Дякуємо кожному і кожній, хто прийшов до нас на ярмарок, хто підтримав нашу ініціативу та своїм внеском долучився до збору коштів для ЗСУ. Дякуємо усім, хто взяв участь у ярмарку та виставив свою продукцію, солодощі, випічку, напої на продаж. Дякуємо усім, хто підтримував інформаційно, поширював та розповсюджував інформацію про ярмарок. Щоразу переконуємось, що разом ми сила, тільки разом ми можемо протистояти ворогові, вистояти в цій війні», – зазначили організатори.
Ті, хто не зміг потрапити на ярмарок, можуть долучитись до збору коштів для потреб наших захисників за цим посиланням:
На фестивалі давньої музики у польському Щецині виступили музиканти Львівської національної філар...
19 травня у рамках масштабного проєкту Львівської національної філа...
Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії
Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...
Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій
Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...