До Міжнародного дня захисту дітей

01.06.2024
Опис

До Міжнародного дня захисту дітей у філармонії організували виставку дитячих робіт дітей працівників Львівської національної філармонії. Вона відкрилася 30 травня у Фоє філармонії.

Участь взяли маленькі митці та мисткині віком від 5 до 14 років.

Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни. Дитинство – це щаслива пора сподівань на прекрасне життя, можливість здійснення своїх бажань і прагнень. Цей день покликаний привернути увагу до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією дитячої праці, захисту від фізичного та психологічного насильства. Забезпечення та дотримання прав дитини – необхідна потреба розвитку України.

Представляємо творчі біографії наших маленьких мисткинь:

Львівська національна філармонія - До Міжнародного дня захисту дітей

Дарина Шмідт, 9 років:

“Я ходжу два роки на гурток образотворчого мистецтва «Бджілка» до п. Наталі Фляк у ЦДЮТ МЖК-1. Також граю на флейті в Школі мистецтв № 5 у викладача Мінтенко Г. Д., займаюся гімнастикою в Sport Art. Цього року я зайняла 1 місце на конкурсі «Юні таланти» (молодша група, клас флейти)”.

Львівська національна філармонія - До Міжнародного дня захисту дітей

Марічка Жук, 8 років:

Навчається у третьому класі Львівського державного музичного ліцею ім. С. Крушельницької на скрипці. Захоплюється малюванням з чотирьох років. Усі роботи були створені в рамках майстеркласів, проведених у Львівському національному музеї імені А. Шептицького.

Львівська національна філармонія - До Міжнародного дня захисту дітей

Тереза Пранник, 9 років:

Учениця четвертого класу школи № 55. Два роки відвідує гурток артдизайну у викладача Ігоря Кочергіна. Дуже любить малювати, а також грає на кларнеті та займається у танцювальному клубі «Веселка».

Львівська національна філармонія - До Міжнародного дня захисту дітей

Соломія Яковенко, 11 років:

Навчається у ЛДМЛ ім. С. Крушельницької, опановує гру на скрипці та фортепіано. Малювати на склі почала самостійно за допомогою відеоуроків. Зараз дівчинка знайомиться з іншими техніками образотворчого мистецтва. У місті Винники (2021) відбулася перша виставка картин Соломії, після чого ними почали цікавитися любителі наївного мистецтва з різних куточків світу і вже зараз багато її робіт знаходяться  у приватних колекціях в Україні, Польщі, Італії та США.

Львівська національна філармонія - До Міжнародного дня захисту дітей

Запрошуємо відвідати виставку у фоє філармонії!

Поділитись


Популярне

17.01.2024 Концерти

«Нашу музику не знищити»

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...