Виставка «Незламні» в Українському інституті Америки: «Сьогоднішня зустріч є історичною»

15.02.2023
Опис

14 лютого в Українському інституті у Нью-Йорку відбулося відкриття виставки «Незламні» в межах спільної мистецької ініціативи Львівської національної філармонії та проєкту «Ми і світ» Благодійного фонду Козицького — Бачити і чути Україну.

Львівська національна філармонія - Виставка «Незламні» в Українському інституті Америки: «Сьогоднішня зустріч є історичною»

Володимир Сивохіп, генеральний директор Львівської національної філармонії

Львівська національна філармонія - Виставка «Незламні» в Українському інституті Америки: «Сьогоднішня зустріч є історичною»

Олексій Голубов, генеральний консул Генеральний консул України в Нью-Йорку

Володимир Сивохіп, генеральний директор Львівської національної філармонії був присутній цього вечора: «Виставка супроводжує нас весь гастрольний тур, але саме тут в Нью-Йорку вона розгортається на довший період і вона також говорить про те, якою є Україна зараз — вона є незламною, вона бореться за свою свободу. Зрештою, вона бореться за свою перемогу і те, що це все перетнулося тут сьогодні у Нью-Йорку – це, мабуть, велика мистецька перемога, адже, можливо, має перемагати мистецтво і тоді переможемо ми загалом».

Завдяки проєкту «Бачити і чути Україну», в межах гастрольного туру у США, публіці представляються не лише найкращі зразки музичного мистецтва, а й українське образотворче мистецтво відомих українських художників, зокрема Інни Харчук, Артура Солецького, Людмили Давиденко, Ольги Погрібної-Кох та інших. Виставки уже відбулися у містах штату Флорида та Нью-Йорк, Рочестері. Попереду відкриття виставки у нью-йоркському Carnegie Hall.

«Сьогоднішня зустріч є доволі такою історичною. По-перше, ми зустрілися в Українському інституті в Америці — це потужна установа спрямована на підтримку українського і промоцію українського. Ми тут зустрілися з нашим симфонічним оркестром, який гастролює всією Америкою, але сьогодні він є саме в Нью-Йорку, оскільки завтра буде можливо, найважливіша подія в житті оркестру — це виступ у Carnegie Hall», — зауважив Генеральний директор.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...