Громадські обговорення щодо присвоєння Львівській філармонії імені Мирослава Скорика

20.08.2020
Опис

Нагадуємо, що  21 липня відбулась зустріч заступника голови Львівської ОДА Івана Собко із дружиною Героя України Мирослава Скорика Андріаною Скорик, проректором з питань науки Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, доктором мистецтвознавства, професором. В зустрічі брали участь Директор Департаменту з питань культури ЛОДА Ірина Гаврилюк та Генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп.

Говорили про організацію заходів для вшанування пам’яті композитора.  Дружина великого Маестро Андріана Скорик поділилася планами родини щодо ініціативи присвоїти Львівській національній філармонії звання Мирослава Скорика та започаткувати конкурс молодих композиторів в пам’ять про творчість Маестро.

Також додаємо, що генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп місяць тому ініціював громадські обговорення щодо присвоєння КЗ ЛОР “Львівська Національна Філармонія” імені Мирослава Скорика.

Громадські слухання продовжуються і усім охочим, хто хоче взяти участь в обговоренні, просимо надсилати свої дані та пропозиції на електронну скриньку директора концертного залу Грудового Тараса Васильовича, який є відповідальною особою:  taras.gru@gmail.com

 

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...