У Львівській філармонії тривають Міжнародні майстер-класи дириґентів

05.08.2021
Опис

Впродовж 31 липня – 11 серпня у Львівській національній філармонії ім. М. Скорика триває Міжнародний дириґентський семінар і фестиваль (International Conducting Workshop and Festival), який відбувається у партнерстві із Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії.

Присвячений він чотирьом симфоніях Йоганнеса Брамса та проводиться Карлом Сент-Клером, американським дириґентом, музичним директором Pacific Symphony (США). Також до майстер-класів долучиться вже відомий львівській публіці дириґент Бенджамін Лоеб (артистичний директор ICWF). Піаністом воркшопу є Майкл Шеппард.

У рамках майстер-класів викладачі воркшопів, запрошені музиканти, а також солісти Львівської філармонії 4, 6 та 9 серпня презентують Вечори камерних перлин музики Йоганнеса Брамса.

19 та 20 серпня на сцені Концертного залу Людкевича відбудуться фінальні концерти у рамках майстер-класів ICWF, на яких молоді дириґенти-учасники спільно із Академічним симфонічним оркестром філармонії виконають усі симфонії Йоганнеса Брамса.

 Львівська національна філармонія - У Львівській філармонії тривають Міжнародні майстер-класи дириґентів

Міжнародний дириґентський семінар і фестиваль проводиться з 2002 року. Участь у ньому беруть молоді дириґенти, які прагнуть вдосконалити свій професійний рівень.

Для практичного досвіду всі учасники диригують як повним оркестром, так і фортепіанним секстетом. До предметів, що вивчаються, належать диригентська техніка, інтерпретація, вивчення партитур, аналіз, репетиційна техніка, уміння триматися на сцені та взаємодія між музикантами.

Багато учасників цих майстер-класів невдовзі обіймають керівні посади у відомих оркестрах, серед яких Philadelphia Orchestra, Charleston Symphony Orchestra, Dallas Symphony Orchestra, Minnesota Orchestra, Detroit Symphony Orchestra, Santa Cruz Symphony Orchestra, Buffalo, Kansas Symphony,  Arkansas Symphony та інші.

Більше інформації можна знайти на офіційному сайті: https://www.conductingworkshop.org/workshops/icwf-2021-brahms

Детальна інформація та квитки на фінальні події Майстер-класів:

https://philharmonia.lviv.ua/event/icwf-2021-brahms-symphony/

https://philharmonia.lviv.ua/event/icwf-2021-brahms-symphony-2/

Фото з офіційного сайту Майстер-класів

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...