З Днем Незалежності України!

24.08.2022
Опис

Через гомін степів, морських хвиль та тиху мелодію гірських вечорів, думи кобзарів, тисячі пісень та творів українських композиторів, мелодії нашого національного та духовного гімнів, впродовж століть Україна звучить, а її «пісня» ніколи не затихне завдяки героям і героїням, які виборювали та виборюють свободу і право жити на своїй землі!

Україна у кожній нашій зіграній ноті, у кожній гастрольній поїздці та у кожному виступі. Вона завжди є і буде з нами! Ми горді бути частиною великого героїчного народу!

З Днем Незалежності усіх!

 

Принагідно запрошуємо на наші події, приурочені цьому дню.

 

24 серпня / 18:00

Архикатедральний собор Святого Юра

Присвята Незалежності

У рамках фестивалю «Музика в старому Львові» виступить Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії – колектив, який рятується від війни вже вдруге – у 2014-му з Луганська, а у 2022-му – із Сіверськодонецька. Свій концерт з творів українських та європейських композиторів музиканти присвячують Українській Незалежності. Вхід на подію вільний!

 

24 серпня / 19:00

Концертний зал Людкевича

НІНО КАТАМАДЗЕ

Яскрава, самобутня, щира, справжня – Ніно Катамадзе у Львові! Її голос – душа Грузії, її велике серце б’ється в унісон з серцями мільйонів українців. У програмі концерту музика українських та грузинських композиторів, справжній культурний код наших сильних, незламних народів, що знають ціну волі та свободи!

Цього вечора також прозвучить українська прем’єра твору «Reverence to Ukraine» грузинського композитора та диригента, Посла Доброї Волі в ЮНІСЕФ від Грузії Ніколоза Рачвелі. Маестро, який є добрим другом України, даруватиме музику разом з нами за диригентським пультом і за роялем.

Всі кошти з продажу квитків будуть скеровані на допомогу ЗСУ.

Квитки за посиланням

 

 

Запрошуємо! Бережіть себе!

Слава Україні! Героям слава!

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...