З Днем Незалежності України!

24.08.2022
Опис

Через гомін степів, морських хвиль та тиху мелодію гірських вечорів, думи кобзарів, тисячі пісень та творів українських композиторів, мелодії нашого національного та духовного гімнів, впродовж століть Україна звучить, а її «пісня» ніколи не затихне завдяки героям і героїням, які виборювали та виборюють свободу і право жити на своїй землі!

Україна у кожній нашій зіграній ноті, у кожній гастрольній поїздці та у кожному виступі. Вона завжди є і буде з нами! Ми горді бути частиною великого героїчного народу!

З Днем Незалежності усіх!

 

Принагідно запрошуємо на наші події, приурочені цьому дню.

 

24 серпня / 18:00

Архикатедральний собор Святого Юра

Присвята Незалежності

У рамках фестивалю «Музика в старому Львові» виступить Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії – колектив, який рятується від війни вже вдруге – у 2014-му з Луганська, а у 2022-му – із Сіверськодонецька. Свій концерт з творів українських та європейських композиторів музиканти присвячують Українській Незалежності. Вхід на подію вільний!

 

24 серпня / 19:00

Концертний зал Людкевича

НІНО КАТАМАДЗЕ

Яскрава, самобутня, щира, справжня – Ніно Катамадзе у Львові! Її голос – душа Грузії, її велике серце б’ється в унісон з серцями мільйонів українців. У програмі концерту музика українських та грузинських композиторів, справжній культурний код наших сильних, незламних народів, що знають ціну волі та свободи!

Цього вечора також прозвучить українська прем’єра твору «Reverence to Ukraine» грузинського композитора та диригента, Посла Доброї Волі в ЮНІСЕФ від Грузії Ніколоза Рачвелі. Маестро, який є добрим другом України, даруватиме музику разом з нами за диригентським пультом і за роялем.

Всі кошти з продажу квитків будуть скеровані на допомогу ЗСУ.

Квитки за посиланням

 

 

Запрошуємо! Бережіть себе!

Слава Україні! Героям слава!

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...