Історія передріздвяного дива

11.01.2024
Опис

Вкотре Львівська національна філармонія приєдналась до підтримки талановитої молоді. ГО «Світ важливих ініціатив» дякує генеральному директору Львівської національної філармонії Володимиру Сивохіпу за надання квитків-запрошень на неймовірні концерти симфонічної музики в якості призів школярам-переможцям важливих конкурсів і змагань.

Команда ділиться історією справжнього передріздвяного дива:

“Ми проводили для команд школярів 8-11 класів фінал конкурсу їхніх стартап-ідей. 

Перше місце здобула команда з трьох хлопців, які розробляють застосунок і програму для боротьби із залежністю підлітків і дорослих від смартфонів, соцмереж, месенджерів. Вони здобули приз 3000 грн та право вибрати приз від партнерів серед наявних альтернатив. Вони зразу обрали квитки на гарний концерт від Львівської національної філармонії – “Напередодні Різдва. Світові хіти”. А далі розпочалось несподіване. 

Львівська національна філармонія - Історія передріздвяного дива

Команда вирішила призові 3000 грн віддати на потреби  ЗСУ і зразу це зробили через надійну волонтерку. Такий же вчинок зробила команда хлопців, які здобули третє місце щодо своїх 1000 грн призових. Після фіналу ці дві команди зі своїх особистих заощаджень (двоє учнів вже працюють, поєднуючи роботу з навчанням) купили букет гарних троянд і поїхали до сестри-монахині Віргінії, яка опікується ними багато років в Світлиці Святого Йосафата, подякували їй за опіку, підтримку і добрий приклад, і запросили її у Філармонію на концерт. І хлопцям і сестрі дуже сподобався концерт.  Дякують пану Володимиру Сивохіпу і усім за доброту і небайдужість!

От такі Гідні Особистості ростуть в Україні”.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...