Квартет “Фенікс” – володар обласної премії імені Людкевича!

02.11.2023
Опис

У вівторок, 31 жовтня, у Львівській обласній раді відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії щодо розгляду творів на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

Львівська національна філармонія - Квартет "Фенікс" - володар обласної премії імені Людкевича!

Струнний квартет «Фенікс» Львівської національної філармонії у складі: Микола Гав’юк, Петро Тітяєв, Вадим Педорич, Денис Литвиненко отримав престижну нагороду за музичні проєкти: «Вечір пам’яті Мирослава Скорика» (2021), «In memoriam. Музи не мовчать» (2022) та «Українські експресії» (2023).

 

Квартет був створений у 2008 році у Львові ( Україна ) зусиллями талановитих та енергійних музикантів, лауреатів міжнародних конкурсів. За час існування, колектив досяг величезних творчих успіхів, проявивши високий професіоналізм та яскраву ансамблеву самобутність, що сприяло незмінному успіху у публіки.

Репертуар колективу відрізняється багатством та різноманітністю. Він включає в себе широкий спектр світової класики, а також найкращі взірці сучасної музики. Також квартет активно популяризує відому вітчизняну академічну, фолькову та раніше втрачену і несправедливо забуту українську музику.

Квартет «Фенікс» часто долучається до різноманітних мультикультурних проєктів, благодійних заходів та інтернаціональних фестивалів (США, Японія, Швейцарія, Польща, Німеччина, Італія, Естонія та ін.). Біографія квартету пронизана невтомним пошуком нових творчих шляхів, форм та рішень, які б змогли розширити репертуарні та виконавські можливості камерного ансамблю. Варто звернути увагу на численні виступи Квартету на заходах та перформансах, які виходять за рамки “стандартних” академічних концертів.

Концертні програми «Феніксу» відрізняються строкатою новизною та стрімкою свіжістю звучання, неодмінно викликають шквал емоцій та почуттів у публіки та кожного наступного виконання підкорюють усе нові серця слухачів.

Щиро вітаємо музикантів!

 

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...