У Львівській філармонії записують саундтрек до американського фільму про українських дітей під час війни

26.04.2023
Опис

Всесвітньо відомий британський режисер, філантроп Прітан Ембройз завітав до Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика. Він є автором ідеї, продюсером та режисером фільму “Can I Go Home Now?” («Чи можу я зараз повернутися додому?») та прибув до філармонії задля запису саундтреку до документального фільму. Це новостворена зворушлива і сильна стрічка, яка дає змогу висловитися дітям, що страждають від тривалої й жахливої війни в Україні.

До запису долучились Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії та хорова капела “Трембіта”.

Режисер розповів: “Завдяки своєму благодійному фонду “Humans of Our World” мені вдалось ширити у світі більше добра. Минулого року я багато спілкувався з українськими дітьми, тому зрозумів, що створити фільм про них — важливо. Адже новини швидко змінюються, і люди не цікавляться ними. А цей фільм має серце. Він — про доброту. Фільм «Чи можу я зараз повернутися додому» створений для того, щоб сягнути людських сердець. Сподіваюсь, завдяки фільму світ підтримає Україну та її дітей”

Музику до всього фільму написав дворазовий володар Оскара Алла Ракха Рахман. Львівський композитор Андрій Яцків, володар Ґреммі, також створив саундтрек для кіно під назвою “Колискова для дівчинки в червоному пальті”.  Цей саундтрек  буде проходити лейтмотивом упродовж усього фільму. Відома львівська поетеса, Ілона Верхівська-Ельтек, написала слова до цієї музики. 

Львівська національна філармонія - У Львівській філармонії записують саундтрек до американського фільму про українських дітей під час війни

Андрій Яцків та Прітан Ембройз

Активно сприяє цьому заходу залучена благодійна організація “Hope for Ukraine”. 

Прітан Ембройз також зазначив, що Львів йому надзвичайно подобається своїм артистичним духом та мистецькими настроями, що панують повсюди.

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...