Львівська національна філармонія долучилася до “Філармонійного маратону” на Радіо Культура

27.07.2020
Опис

1 липня на Радіо Культура стартував масштабний проєкт “Філармонійний маратон”, у прямому ефірі якого презентують усі 23 філармонії України. Передачі маратону виходять щобудня, з понеділка по п’ятницю, у рамках програми “Музична сієста”. Кожен випуск присвячений одній із філармоній.

“Філармонійний маратон” триватиме місяць. Саме стільки часу потрібно, щоб розповісти про всі філармонії України. Прикро, що ми втратили зв’язок із філармоніями Донецька, Луганська й Криму. “Філармонійний маратон” — це подарунок усім поціновувачам класики, джазу, фольку та ретро від музичної редакції Радіо Культура”, — прокоментував головний редактор музичної редакції Радіо Культура й куратор проєкту Олександр Пірієв.

Долучилася до маратону і Львівська національна філармонія. У розмові із Світланою Галась Генеральний директор Володимир Сивохіп розповів про те, як концертна установа пристосувалась до нових умов, про онлайн-концерти, важливість виконання української музики, вшанування пам’яті Мирослава Скорика та про події нового концертного сезону.

Прослухати передачу можна в онлайн-архіві Радіо Культура за посиланням.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...