Місія — просувати українську культуру: про львівський оркестр у “Нью-Йоркс Таймс”

16.02.2023
Опис

15 лютого у престижному американському виданні вийшла публікація Ксав’єра Ернандеса про Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, що зараз перебуває у турі Штатами.

 

Львівська національна філармонія - Місія — просувати українську культуру: про львівський оркестр у “Нью-Йоркс Таймс”

В матеріалі українські музиканти розповідають про особливо важливі для них речі, які змінились внаслідок російського вторгнення. 

«Я думаю про свою сім’ю кожну хвилину кожного дня», – сказав Михайло Сосновський, флейтист, директор оркестру. «Це дуже складна ситуація. Але ми повинні залишитися і зробити свій внесок, щоб допомогти нашій країні звідси».

Також Соломія Ониськів поділилась, що глибоко переживає за майбутнє нашої країни, тому що “ця війна не припиниться. Росія не зупиниться. І якщо ми не встоїмо, якщо світ не встоїть, буде більше страждань”.

Львівська національна філармонія - Місія — просувати українську культуру: про львівський оркестр у “Нью-Йоркс Таймс”

За останній рік львівські оркестранти гастролювали у Німеччині, Швейцарії, Польщі, Австрії та інших країнах. Їхній візит до Сполучених Штатів розпочався минулого місяця у штаті Флорида, і завершиться наступного місяця в Еймсі, штат Айова. Раніше цього місяця оркестр виконав чотири концерти в Radio City Music Hall, зігравши музику з фільму «Володар перснів: Братство персня». Після концерту Карнегі турне продовжиться в Нью-Джерсі, а також у Бронксі.

Оркестр Львівської філармонії виступив у Карнегі Голі

Поділитись


Популярне

17.01.2024 Концерти

«Нашу музику не знищити»

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...