Музика славетних галичан на Збручі

19.10.2023
Опис

У залі Львівської національної філармонії ім. М. Скорика 3 жовтня в рамках фестивалю “Контрасти” презентовано нову програму, яку підготували Віоліна Петриченко та її колеги: скрипалька Наталія Гордєєва й віолончеліст Максим Римар. Про це розповідає рецензентка Марта Стецько в матеріалі на ресурсі “Збруч”.

 

Львівська національна філармонія - Музика славетних галичан на Збручі

Наведемо цитату із статті:

“Отож, концерт вдався, попри всі труднощі програми. Солісти Максим Римар та Наталія Гордєєва були унікальними у своїй інтерпретації: вони забарвили твори тембрами своїх інструментів, своїм баченням та любовʼю до творчості В. Барвінського і М. Скорика, а найголовнішим є те, що вони транслюють це не лише нам, а й слухачам із інших країн Європи. Тут окрема подяка Віоліні Петриченко, адже вона докладає багато зусиль для реалізації цієї місії.

Два концерти Віоліни Петриченко у рамках фестивалю “Контрасти” показали, наскільки для піаніста є важливою багатогранність, майстерне володіння своїм виконавським апаратом та інструментом. Як тонко слід розуміти нюанси стилю та задуму композитора і відповідно вміти природно, зовсім невимушено підібрати дотик, вагу, динаміку та настрій.

Тож завдяки кому культура “Пульсує, запускає всі процеси і дає змогу відчувати життя на повну!”? Відповідь очевидна — завдяки музикантам, подібним до Віоліни Петриченко, які свідомо присвятили свій пульс — серцебиттю української культури”.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...