Музиканти філармонії привітали українців із Днем Незалежності

24.08.2020
Опис

Львівська національна філармонія взяла участь у масштабному всеукраїнському проєкті до Дня Незалежності України. Від об’єднав понад 500 музикантів з різних куточків держави, серед яких Національна заслужена академічна капела України «Думка», Національний академічний симфонічний оркестр України, Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.В.Лисенка, Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», Національний одеський філармонічний оркестр.

Подія отримала назву “Ода Незалежності”, а до привітань долучилися Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” та Генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.

Святковий концерт відбулася 24 серпня о 19:00 у форматі потрійного телемосту. Також трансляцію можна було переглянути на великому екрані у Парку  імені Тараса Шевченка у Києві під час Classic Picnic. Подія паралельно транслювалася у на YouTube-каналі фонду “Відкрита музика міста”, на порталі JetSetter.ua та на офіційних сторінках Львівської національної філармонії в YouTube та Facebook.

Пропонуємо переглянути уривок із концерту за участі музикантів Львівської національної філармонії:

 

 

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...