Музиканти філармонії привітали українців із Днем Незалежності

24.08.2020
Опис

Львівська національна філармонія взяла участь у масштабному всеукраїнському проєкті до Дня Незалежності України. Від об’єднав понад 500 музикантів з різних куточків держави, серед яких Національна заслужена академічна капела України «Думка», Національний академічний симфонічний оркестр України, Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.В.Лисенка, Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», Національний одеський філармонічний оркестр.

Подія отримала назву “Ода Незалежності”, а до привітань долучилися Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” та Генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.

Святковий концерт відбулася 24 серпня о 19:00 у форматі потрійного телемосту. Також трансляцію можна було переглянути на великому екрані у Парку  імені Тараса Шевченка у Києві під час Classic Picnic. Подія паралельно транслювалася у на YouTube-каналі фонду “Відкрита музика міста”, на порталі JetSetter.ua та на офіційних сторінках Львівської національної філармонії в YouTube та Facebook.

Пропонуємо переглянути уривок із концерту за участі музикантів Львівської національної філармонії:

 

 

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...