На Львівщині планують напрацювати низку заходів щодо вшанування пам’яті Мирослава Скорика – ЛОДА

21.07.2020
Опис

21 липня відбулась зустріч заступника голови Львівської ОДА Івана Собко із дружиною Героя України Мирослава Скорика Андріаною Скорик, проректором з питань науки Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, доктором мистецтвознавства, професором. В зустрічі також приймали участь Директор Департаменту з питань культури ЛОДА Ірина Гаврилюк та Генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп.  Говорили про організацію заходів для вшанування пам’яті композитора.

Львівська національна філармонія - На Львівщині планують напрацювати низку заходів щодо вшанування пам'яті Мирослава Скорика – ЛОДА

«Адріана Скорик поділилася планами родини щодо ініціативи присвоїти Львівській національній філармонії звання Мирослава Скорика та започаткувати конкурс молодих композиторів в пам’ять про творчість Маестро:

«У контексті вшанування Мирослава Скорика на загальноукраїнському рівні Львів має посісти чільне місце, адже саме тут починався його грандіозних шлях. Львівська національна філармонія є тим майданчиком, який гідно презентує українську музику, а з його керівником Володимиром Сивохіпом Мирослава Скорика поєднує тривала творча та наукова робота», – зазначила Адріана Скорик.

Заступник голови охоче підтримав озвучені ідеї та наголосив, що в обласному бюджеті на наступний рік  повинна бути передбачена окрема стрічка на заходи, пов’язані із гідним вшануванням пам’яті Маестро», – йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

За підсумками зустрічі, генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп, повідомив про початок проведення громадського обговорення щодо присвоєння КЗ ЛОР «Львівська Національна Філармонія» імені Мирослава Скорика.

Усім охочим, хто хоче взяти участь в обговоренні, просимо надсилати свої дані та пропозиції на електронну скриньку директора концертного залу Грудового Тараса Васильовича, який є відповідальною особою: [email protected]

 

Детальніше про цю зустріч можна прочитати за посиланням.

Львівська національна філармонія - На Львівщині планують напрацювати низку заходів щодо вшанування пам'яті Мирослава Скорика – ЛОДА

Головне зображення запозичене із офіційного сайту Львівської ОДА

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...