Незалежні разом!

23.08.2021
Опис

Концерти просто неба, масштабні всеукраїнські проєкти, виступи у різних куточках Львівщини та рідна музика! Львівська національна філармонія долучається до святкування 30-річчя Незалежності України!

23 серпня, у День державного прапора, біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні відбувся концерт Духової капели Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під орудою Тараса Ленька. У їх виконанні звучали композиції українських митців. Подія відбулася у рамках всеукраїнського проєкту «Музика ПростоНеба».

На відео фрагмент святкової події:

https://www.facebook.com/lvivphilharmonic/videos/191231989610741

 

День Незалежності для Львівської національної філармонії імені М. Скорика буде насиченим на події та проєкти!

Вже о 6:30 та 9:40 ранку у відомій телепрограмі «Сніданок з 1+1», а також у програмі «Твій День» об 13:30 звучатимуть музичні номери та ексклюзивні версії національного гімну, до виконання яких долучилися музиканти Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

Львівська національна філармонія - Незалежні разом!

 

О 17:00 запрошуємо на ще одну подію проєкту «Музика ПростоНеба». На Площі Музейній, 1 (біля Домініканського собору), під батутою Сергія Хоровця виступить камерний склад Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. У програмі – твори сучасних українських композиторів. Вхід вільний!

 

Особливою стане подія «Присвята 30-річчю Незалежності України», що відбудеться 24 серпня о 19:00 в у духовному серці Львова – у Соборі святого Юра! У виконанні оркестру «Віртуози Львова», квартету бандуристок «Львів’янки» та дуету «Бандурна розмова» звучатиме українська музика різних епох. Подія відбудеться в рамках VIII Міжнародного музичного фестивалю «Музика в старому Львові».

Львівська національна філармонія - Незалежні разом!

Запрошуємо також переглянути симфонічний концерт «Незалежні разом», який буде транслюватися у телеефірі UA: ЛЬВІВ о 19:15.

У симфонічному концерті «Незалежні разом» класичні твори українських композиторів виконуватиме Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії ім. М. Скорика. Диригує – Сергій Хоровець. Зйомки концерту відбувалися в Центрі Довженка у Львові.

У програмі звучатимуть знамениті увертюри та сюїти Анатолія Кос-Анатольського, Мирослава Корчинського, Бориса Лятошинського, Левка Колодуба, Андрія Штогаренка та Климентія Домінчена.

«У цьому концерті звучить ціла країна — ви одразу впізнаєте гопак, польку чи звуки трембіти. У цьому, власне, і полягала головна ідея підбору музичних композицій: донести до глядача твори композиторів-класиків, які писали музику про Україну, використовуючи народні мотиви», — розповіла продюсерка Суспільного Львів Ірина Сандуляк.

Онлайн-трансляцію концерту можна буде переглянути за посиланням: https://lv.suspilne.media/live?fbclid=IwAR2MX6wAeypC66ztfdR8hk5yH9qK82yvWwOlX7CnMW-J4XexLCX-NlnsFpI

 

Також у День Незалежності із святковими програмами у маленьких містечках та селах Львівщини виступлять солісти Львівської національної філармонії.

 

Відзначаймо 30-річчя Незалежності України разом!

 

Фото запозичені із офіційного сайту UA: Львівhttps://lv.suspilne.media/articles/10904

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...