Новий концертний сезон стартував!

30.08.2021
Опис

28 серпня у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відбулося відкриття 119-го концертного сезону!

Вперше у Львові із сольною програмою «GALA OPERA» виступила всесвітньо відома оперна співачка Людмила Монастирська. У виконанні співачки та Академічного симфонічного оркестру під орудою Сергія Хоровця звучали перлини світової опери – номери з опер Белліні, Верді, Пуччіні, а також обробки українських народних пісень Анатолія Кос-Анатольського.

Людмила Монастирська є однією із найпотужніших солісток світової сцени, володарка унікального за своєю красою лірико-драматичного сопрано. Її ще називають «королевою нюансу» та «королевою піанісимо». Прима Національної опери України, народна артистка Українки, лауреатка Національної премії України ім. Т. Шевченка, у 2015 році співачка була номінована на престижну міжнародну премію «The International Opera Awards».

Людмилу Монастирську часто порівнюють із Соломією Крушельницькою та Монсеррат Кабальє. Та насправді Людмила Монастирська не потребує порівнянь, адже зуміла підкорити оперний музичний Еверест: «Ла Скала» в Мілані, Королівському театрі Ковент-Гарден у Лондоні, «Метрополітен-опера» у Нью-Йорку, Мюнхені, Берліні, Відні та інших містах. Також виступала на оперних сценах Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Іспанії, Італії, Норвегії, Великої Британії, Австрії, Нідерландів, Чилі, Росії.

Співпрацювала із найуспішнішими дириґентами сучасності – Антоніо Паппано, Густаво Дудамелем, Крістіан Тілеманном, Фабіо Луїзі, Сімоне Янг та ін. Голос Людмили Монастирської звучав у дуетах із Пласідо Домінго, Дмитром Хворостовським, Ольгою Бородіною, Роберто Аланья, Йонасом Кауфманом, Саймоном Кінлісайтом.

Ми були раді вітати стільки гостей у Концертному залі Людкевича! Подія за участі оперної зірки була особливою, надихаючою та надзвичайною!

Також радіємо, що композиції викликали стільки емоцій та овацій у публіки.

Запрошуємо на наступні філармонійні події!

Більше фото події за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/gallery/gala-opera/

Фото – Андрій Поліковський

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...