Новий реліз Golka Records у партнерстві з Львівською філармонією – Baryshevskyi: Lunyov/Retinsky

16.09.2021
Опис

Тут і зараз — процес творення сучасної класичної музики! Незалежний лейбл Golka Records видав реліз фортепіанних творів Святослава Луньова та Олексія Ретинського у виконанні одного з найсильніших піаністів сучасності Антонія Баришевського.

Від початку вересня альбом «Баришевський: Луньов/Ретинський» є у вільному доступі на найбільших стрімінгових платформах: AppleMusic, Spotify, YouTube Music, Play Market та ін.

Один із найяскравіших молодих піаністів у світі Антоній Баришевський завойовує світову сцену. Музикант добре знайомий із сучасною музикою і є одним із небагатьох, хто постійно наповнює свій репертуар творами сучасних українських композиторів.

Для запису було обрано етюди Святослава Луньова та фортепіанну сонату Олексія Ретинського. Творчість цих композиторів, як і виконавство Баришевського, безумовно є візитівкою українського мистецтва у світі.

Львівська національна філармонія - Новий реліз Golka Records у партнерстві з Львівською філармонією – Baryshevskyi: Lunyov/Retinsky

 

Антоній Баришевський  (нар. 1988 р.) – Лауреат престижних конкурсів, зокрема володар Першої премії на Міжнародному конкурсі піаністів ім. А. Рубінштейна в Тель-Авіві (2014 р.).

Антоній також зробив записи на радіо і телебаченні України, Сербії, Італії, Данії, Іспанії. Має запис сольної програми на студії “Naxos”,  диск із творами Мусоргського і Скрябіна, реліз якого вийшов у вересні 2015-го року на лейблі “Avi–music” та диск із повним корпусом сонат Галини Уствольскої, що вийшов у 2017-му році. У 2018 вийшло два студійні записи за участі Антонія з творами Дмитра Шостаковича та хоровою музикою Лілі Буланже.

«У Баришевського є щось особливе, особливий талант. Як на мене, він мав би бути нагороджений першою премією.» —  Марта Аргеріх.

Олексій Ретинський (нар. 1986 р.) – народився в Криму. Композитор, художник, живе в Австрії. Постійний учасних міжнародних музичних фестивалів. Автор камерної, симфонічної, хорової, електроакустичної музики, а також музики для театру та кіно.

Сайт: http://retinsky.com

Святослав Луньов (нар. 1964р.) – народився в Києві. Автор симфонічної, камерної, хорової, фортепіанної, електроакустичної музики та  оперної музики. Твори Луньова постійно виконують на міжнародних фестивалях та концертних майданчиках.

Сайт: https://www.lunyov.com/

Golka Records – це незалежний музичний лейбл, який співпрацює з найцікавішими сучасними композиторами та виконавцями в жанрі класичної музики, джазу, електроніки та етно. Базується у Львові.

Сайт: https://golka-records.com

Партнер запису – Львівська національна філармонія ім. М. Скорика

Звукорежисер – Дмитро Мучичка

Кураторка проєкту – Оля Лозинська

 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...